Reklama

Dyrektorzy łukowskich placówek kultury powołani

Opublikowano:
Autor:

Dyrektorzy łukowskich placówek kultury powołani - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy rok to zmiany w łukowskich placówkach kultury. 1 stycznia swoją pięcioletnią kadencję rozpoczyna dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury, a kolejną kontynuuje dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

30 grudnia Burmistrz Miasta podpisał zarządzenie, zgodnie z którym na stanowisko dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury, po przeprowadzonym konkursie, został powołany Grzegorz Skwarek.  

Powołanie poprzedzone jest zawarciem umowy określającej warunki organizacyjno-finansowe działalności oraz program działania Łukowskiego Ośrodka Kultury w  Łukowie i następuje na czas określony 5 lat, tj. na okres od dnia 01 stycznia 2017 roku do dnia 31 grudnia 2021 roku. Powołanie powoduje nawiązanie stosunku pracy z powołania w Łukowskim Ośrodku Kultury w Łukowie – czytamy w zarządzeniu.  

29 grudnia Burmistrz Miasta wydał także inne zarządzenie. Po zasięgnięciu opinii Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Kultury Województwa Lubelskiego na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie została powołana Ewa Wiśnicka – dotychczasowa dyrektor placówki. W tym przypadku umowa także kończy się z dniem 31 grudnia 2021 roku.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE