Reklama

Dwa wozy straży pożarnej na ul. Chopina. Interwencja wokół… kostki elektrycznej!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Dwa wozy straży pożarnej na ul. Chopina. Interwencja wokół… kostki elektrycznej! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa wozy strażackie i radiowóz policji. Takie obrazki mogli dziś oglądać przechodnie na ulicy Chopina w Łukowie. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika. Zaniepokojeni wykonaliśmy telefon do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie i rzecznika Państwowej Straży Pożarnej. Poprosiliśmy o udzielenie informacji, jakie zdarzenie miało miejsca na ul. Chopina na wysokości Banku Spółdzielczego.

Z informacji które otrzymaliśmy wynika, że pojazdy udały się na wyżej wspomnianą ulicę by zainterweniować przy… tlącej się elektrycznej kostce samochodowej.

- Stopiła się elektryczna kostka samochodowa i nastąpiło zadymienie w samochodzie – informuje Szczepan Goławski z łukowskiej straży pożarnej. – Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

Mimo iż dzisiejsza sytuacja wygląda dość nietypowo, apelujemy o zwracanie uwagi na stan techniczny pojazdów. Poprawne działanie wszystkich instalacji i podzespołów uchroni nas od niespodziewanych zdarzeń, takich jak np. pożar samochodu, o którym informowaliśmy kilka dni temu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE