Reklama

Duda w Łukowie: Wspierajmy rodzinę i rozwój kraju

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Facebook/Andrej DuDa

Duda w Łukowie: Wspierajmy rodzinę i rozwój kraju  - Zdjęcie główne

foto Facebook/Andrej DuDa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent prosił aby wyborcy namawiali do uczestnictwa w głosowaniu przyjaciół, sąsiadów, znajomych.

Prezydent Andrzej Duda gościł w Łukowie 8 lipca. Spotkał się z mieszkańcami w parku - Proszę, żebyście namawiali do uczestnictwa w wyborach waszych przyjaciół, waszych sąsiadów, waszych znajomych, żebyście pomagali wszystkim tym, którym być może trudno dojechać do komisji wyborczej, żeby mogli oddać głos - apelował Duda. 

– Wierzę w to, że w najbliższą niedzielę wygra Polska ambitna, Polska rodziny, Polska człowieka, Polska rozwoju. Polska, która chce być tak zamożna. Pomóżcie, żeby Polska dalej się rozwijała - podkreślał. 

 

Prezydent w wystąpieniu nawiązał do  historii ziemi łukowskiej: – To rodzinna ziemia Henryka Sienkiewicza, ale też wielka tradycja patriotyczna. Tu walczono przecież do samego końca w czasie kampanii wrześniowej w 1939 roku. Tutaj w czasie powstania listopadowego w 1831 r. generał Dwernicki pokonał Rosjan pod Stoczkiem Łukowskim.

 

Prezydent Andrzej Duda mówił też o niezbędnych inwestycjach drogowych: – Ma być zbudowana obwodnica Łukowa. Drogi na granicy Lubelskiego, Mazowieckiego i Podlasia będą wreszcie remontowane, jak na przykład trasa z Łukowa do Siedlec  - podkreślał. 

 

 

Prezydenta witali starosta Dariusz Szustek i burmistrz Piotr Płudowski. Starosta  stwierdził, że skoro pięć lat temu kiedy prezydent gościł w Łukowie i wygrał wybory to teraz będzie tak samo.   

 

Piotr Płudowski przekazał  Dudzie petycję o wsparcie przy negocjacjach ze spółką PKP dotyczących remontu łukowskiego dworca.

 

O wizycie Andrzeeja Dudy piszemy również:TU

 

Galeria do zobaczennia:TU

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE