Reklama

Dominowały kradzieże

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Dominowały kradzieże - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci opublikowali kolejną kronikę kryminalną. Gdzie interweniowali w zeszłym tygodniu na terenie powiatu?

Kilka kradzieży odnotowali w zeszłym tygodniu łukowscy policjanci. Do tego typu przestępstw dochodziło w Biardach (9.10), gdzie skradziono zegarek i biżuterię o wartości 5 tys. złotych, a także w Oszczepalinie (11.10), gdzie nieznany sprawca skradł piłę spalinową i siekierę. Starty oszacowano w tym przypadku na 1100 złotych.

Inna kradzież miała miejsce w piątek 12 października w pomieszczeniu przychodni na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie. Złodziej w tym przypadku ukradł pieniądze, dysk sieciowy i ładowarkę akumulatorową. Straty oszacowano na 900 złotych.

W ciągu zeszłego tygodnia policjanci odnotowali też akty wandalizmu. Jednym z nich było uszkodzenie w czwartek 11 października elementów karoserii samochodu marki Volvo. Zdarzenie miało miejsce w Wólce Domaszewskiej, a pokrzywdzony oszacował straty na 600 zł. Tego samego dnia policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli też komputery na których urządzone były gry hazardowe bez urzędowego sprawdzenia. Interwencję tą odnotowano na ul. Wyszyńskiego w Łukowie.

Dużą stratę odniósł natomiast rolnik z gminy Trzebieszów. W niedzielę 14 października w Gołowierzchach paliło się 500 składowanych bel słomy. Pożar gasiło 7 jednostek straży pożarnej, a straty oszacowano na kwotę 35 tys. zł.

W piątek 12 października w Jedlance policjanci znaleźli haszysz u 17-latka z gminy Stoczek Łukowski, a w ciągu zeszłego tygodnia zatrzymali 9 nietrzeźwych kierujących pojazdami. Jednym z zatrzymanych był 40-latek z gminy Stoczek Łukowski, który „wpadł” w ręce policjantów w Kisielsku. Mężczyzna pomimo orzeczonego wyrokiem sądowym zakazu kierowania pojazdami jechał samochodem marki Renault mając 1,9 promila alkoholu w organizmie.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE