Reklama

Dni Łukowa już pojutrze!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Dni Łukowa już pojutrze! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 25 maja zainaugurowane zostaną obchody tegorocznych Dni Łukowa. Poniżej przypominamy program imprezy.

Przez trzy dni: między 25, a 27 maja nasze miasto będzie miejscem wielu wydarzeń. Przed nami Dni Łukowa 2018, w trakcie których odbędzie się wiele koncertów i przedstawień, jak również zawodów sportowych.

Część wydarzeń organizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, który zaprasza do wzięcia udziału w biegu z pochodniami, zawodach koszykówki, siatkówki plażowej, zawodach szachowych i warcabowych oraz tenisa ziemnego. Rywalizacja w tych konkurencjach toczyć się będzie w sobotę, a zgłoszeń drużyn można dokonywać jeszcze przez całą środę 23 maja.

Dodatkowo OSiR zaprasza na turniej Bubble Football, piłkarskich zawodów, w których członkowie drużyny są umieszczeni wewnątrz przezroczystych dmuchanych kul. Mecze przewidziano o godz. 12.00 w sobotę na obiektach Ośrodka przy Krznie.

Oficjalną inaugurację tegorocznych Dni Łukowa zaplanowano jednak w piątek 25 maja o godz. 21 na stadionie miejskim przy ul. Warszawskiej. Tam też odbędzie się bieg z pochodniami i zostaną oficjalnie przekazane klucze do miasta jego mieszkańcom.

O przebiegu Dni Łukowa będziemy relacjonować na bieżąco.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE