Reklama

Reklama

Dla aktywnych i pogodnych seniorów Gmina Krzywda zaprasza

Opublikowano: śr, 26 maj 2021 17:00
Autor:

Dla aktywnych i pogodnych seniorów   Gmina Krzywda zaprasza - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starsi mieszkańcy gminy Krzywda mogą się zapisywać do powstającego Klubu Seniora. Zajęcia, porady specjalistów i wyjazdy będą współfinansowane z pieniędzy unijnych, a rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc, ale nie dłużej niż do końca czerwca.

Reklama

Propozycja jest skierowana do co najmniej 90 mieszkańców gminy Krzywda w wieku co najmniej 60 lat, w tym niepełnosprawnych oraz zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Klub Seniora będzie oferować m.in.: zajęcia ruchowe, informatyczne, z zakresu pierwszej pomocy, rękodzieła, dietetyki oraz pielęgnacji i wizerunku. Ponadto starsi mieszkańcy gminy będą mogli skorzystać z porad psychologa, prawnika i pracownika socjalnego oraz pojechać do kina i teatru.

 Klub powstanie w Krzywdzie, ale zajęcia będą się odbywać także w bibliotekach w Hucie Dąbrowie i Okrzei.

 

Dokumenty rekrutacyjne trzeba złożyć w biurze projektu, które znajduje się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Krzywdzie, a dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 25 755 12 89 wewnętrzny 218.

 

Projekt "Aktywny i pogodny senior" będzie realizowany do końca kwietnia 2023 roku i współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego we współpracy z Fundacją Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich w Lublinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy