Reklama

Darmowe baseny i kręgle w ferie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Darmowe baseny i kręgle w ferie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wspólnego spędzania wolnego czasu w trakcie zbliżających się ferii zimowych. Bezpłatne dla odpoczywających od szkolnej nauki będą m.in. baseny oraz łukowskie kręgielnie.

W ramach akcji „Komputer ma wolne” dyrekcja i pracownicy Ośrodka, chcą pokazać dzieciom i młodzieży szkolnej, że są inne sposoby spędzania wolnego czasu z rówieśnikami, niż tkwienie przed ekranem komputera czy smartfona. Przez najbliższe dwa tygodnie dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu miasta będą mogli skorzystać bezpłatnie z pływalni „Delfinek” czy spędzić czas w łukowskich kręgielniach.

Bezpłatny wstęp na pływalnię „Delfinek” zlokalizowaną przy Szkole Podstawowej nr 5 będą mieli uczniowie posługujący się ważną legitymacją szkolną. Z basenów będzie można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 12-15. Chętni, którzy ukończyli 7 rok życia, będą mogli skorzystać też z doskonalenia technik pływania w poniedziałki, środy i piątki w godz. 13-14. Niespodzianką ma być wodny tor przeszkód Wobit Aqua Track dla dzieci potrafiących pływać. Zaplanowano go od 9 do 11 lutego.

Na ferie zapraszają też łukowskie kręgielnie: „Decybel” oraz „Arkabos”. W pierwszym z tych miejsc mile widziani są uczniowie gimnazjów, którzy rozegrają darmowe partie w godzinach 12-16. W Centrum Rozrywki przy ul. Zaokręgiem gwarantowane jest bezpłatne wejście na kręgle, bilard oraz salę zabaw dla dzieci od 9 roku życia.

OSiR przygotował też kilka turniejów sportowych. Pierwszy z nich (turniej piłkarski) odbędzie się 30 i 31 stycznia w hali przy ul. Partyzantów. Dzieci oraz młodzież będą mogli wystartować także w zawodach w tenisie stołowym (2 lutego, hala sportowa przy SP nr 1), siatkówce (5 lutego, hala sportowa przy SP nr 2) czy w koszykówce (7 lutego, hala sportowa przy SP nr 2). Ferie zwieńczy turniej warcabowy rozegrany 9 lutego w świetlicy przy ul. Browarnej 63.

Informacje na temat zapisów na poszczególne turnieje oraz wszystkie dane na temat ferii w mieście znaleźć można w biurze OSiR, przy letniej pływalni. Można też wejść na stronę www.osir-lukow.pl.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE