Reklama

Czujny nos funkcjonariusza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Czujny nos funkcjonariusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za posiadanie środków odurzających odpowie 23-letnia mieszkanka Chełma, którą zatrzymano w Łukowie w trakcie palenia marihuany. Charakterystyczną woń poczuł przechodzący obok mający wolne w pracy funkcjonariusz policji.

Policjant pracujący na co dzień w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie, przechodził przez parking samochodowy w Łukowie i poczuł specyficzną woń marihuany. Okazało się, że w jednym z zaparkowanych samochodów siedziała młoda kobieta, paląca skręta. Mężczyzna wyjął legitymację służbową i poinformował o zatrzymaniu.

Gdy na miejsce przyjechał oznakowany patrol policji, okazało się, że pochodząca z Chełma 23-latka oprócz skręta miała przy sobie także marihuanę, z której można zrobić kilka porcji dilerskich narkotyku. Zdarzenie miało miejsce w środę 15 maja po godz. 14, zaś kobieta trafiła już do policyjnej celi. Zatrzymana wkrótce usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd 23-latka posiadała narkotyki. Jej sprawa wkrótce znajdzie swój finał w sądzie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE