Reklama

Christmas Party ze szkołą Eurolingua

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Christmas Party ze szkołą Eurolingua - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy piątek 16 grudnia w Siedlcach odbędzie się charytatywna gala \"Christmas Party 2016\". Jej organizatorem jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach, zaś patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Lukow24.pl.

Gala organizowana przez ECSJ Eurolingua to charytatywne przedsięwzięcie dedykowane potrzebującym z domów dziecka. 16 grudnia w sali Orchidea przy ul. Garwolińskiej w Siedlcach odbędzie się już 14 edycja Christmas Party, z którego dochód zostanie w całości przekazany Domu Dziecka \"Na Zielonym Wzgórzu\" w Kisielanach oraz Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

W trakcie wydarzenia swoje umiejętności lingwistyczno-artystyczne w formie koncertu świątecznego zaprezentują uczniowie Eurolingua. Będzie teatr, muzyka oraz nietypowe przedstawienie tradycji wigilijnych, historii świąt i wszystkiego co jest związane z Bożym Narodzeniem. Goście będą mieli okazję wysłuchać największych bożonarodzeniowych przebojów i zobaczą umiejętności teatralne występujących.

Jak przekonuje Dyrektor ECSJ Eurolingua Renata Kulik, dzięki ludziom dobrego serca i Mecenasom Akcji pozyskane środki przysłużą się potrzebującym, zaś forma koncertu z pewnością uświetni to wydarzenie. To będzie dla Nas bardzo wzruszający moment – dodaje.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. portal internetowy Łuków24.pl.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE