Reklama

Chcesz zarabiać więcej? Szkoła ŻAK zaprasza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŻAK Siedlce

Chcesz zarabiać więcej? Szkoła ŻAK zaprasza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz pracy z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z siedleckim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

Wahasz się i nie wiesz, co zrobić ze swoim życiem zawodowym? Zaufaj szkole Żak. Tu nauka jest darmowa! Do zapisu do szkoły policealnej nie jest wymagany egzamin maturalny. Absolwenci Szkół średnich już teraz mogą rozpocząć naukę na wybranym kierunku i zdobyć dyplom profesjonalisty. Jeżeli ukończyłeś szkołę zasadniczą, gimnazjum lub szkołę podstawową - nie czekaj, bo właśnie trwa proces rekrutacji do darmowego liceum dla dorosłych! Pora przebudzić się ze snu zimowego i wziąć sprawy zawodowe w swoje ręce.

Nauka w szkole Żak jest całkowicie darmowa i aby ją rozpocząć wystarczy trochę czasu oraz dobre chęci. Należy pamiętać, że szkoła wydaje nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS.

Jesteś młodym człowiekiem i szukasz swojej drogi życiowej? Studiujesz i w międzyczasie chcesz poszerzać perspektywy zawodowe? Pracujesz, ale wychodząc rano z domu marzysz o zmianie fachu? A może jesteś seniorem, który chciałby nauczyć się czegoś nowego? Szkoły ŻAK to dobra alternatywa dla każdej dorosłej osoby. To szansa na zdobycie solidnej profesji w ciągu roku bądź dwóch lat. Wachlarz dostępnych zawodów jest niezwykle różnorodny.

Zaglądając na stronę internetową siedleckiego oddziału trudno od razu dokonać wyboru kierunku nauki. Lubisz siłownię? Policealna Jednoroczna Szkoła ŻAK na kierunku Trenera Personalnego będzie dla Ciebie idealna. Uwielbiasz co chwilę zmieniać coś w swoim domu - na co czekasz? Już teraz zapisz się na zajęcia z dekoracji wnętrz. A może marzysz o pomaganiu innym? Jeśli tak, to kierunek instruktora terapii uzależnień lub opiekun medyczny to coś dla ciebie. Ostatecznie ciekawych i perspektywicznych kierunków w szkole ŻAK jest pod dostatkiem i z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

Trwa rekrutacja zimowa, która umożliwi ci rozpoczęcie nauki już od lutego 2018. Dodatkowo może zachęcić cię fakt, że nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Dlatego już dziś warto zapoznać się z ofertą ŻAKA i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że liczba miejsc na każdym kierunku jest ograniczona, więc każda minuta się liczy!

Już dziś sprawdź ofertę ŻAKA i zrób krok w stronę lepszej przyszłości - https://siedlce.zak.edu.pl/oferta Wybierz interesujący Cię kierunek i zapisz się przez Internet - https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub osobiście zgłoś się do sekretariatu ŻAKA w Siedlcach przy ul. Kilińskiego 16/9 (I piętro)Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE