Reklama

Burmistrz znów będzie przyjmował mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz znów będzie przyjmował mieszkańców  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Łuków informuje, że od poniedziałku 11 maja wznowione zostaną przyjęcia interesantów przez burmistrza Piotra Płudowskiego.

Osoby zainteresowane spotkaniem z burmistrzem mogą już teraz zapisywać się telefonicznie na wybrany termin. Urząd prosi jednocześnie o przestrzeganie zaleceń sanitarnych podczas powyższych rozmów.
Zgodnie z praktyką podjętą przez inne samorządy podczas epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, Urząd Miasta Łuków wznowił z dniem 4 maja 2020 r. normalną pracę. Natomiast od najbliższego poniedziałku wznowione zostaną także przyjęcia mieszkańców oraz innych osób przez burmistrza miasta Piotra Płudowskiego. Osoby zainteresowane umówieniem się na konkretną godzinę, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Sekretariatem Urzędu Miasta pod numer 25 798 30 01 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30).
Ponadto w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas rozmów, dla mieszkańców udostępnione zostaną rękawiczki ochronne i płyn do dezynfekcji. Niezbędne będzie także założenie maseczki ochronnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE