Reklama

Biegacze po stanowisko w ZGL

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Facebook

Biegacze po stanowisko w ZGL - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sebastian Ignaciuk, Marek Czernecki i Jarosław Piekarki ubiegają się o stanowisko dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej w Łukowie. Kandydatury tych panów - prywatnie miłośników biegania - zostały otwarte w konkursie w poniedziałek 18 marca.

Wakat na stanowisku dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej w Łukowie pojawił się z końcem stycznia, gdy z pracy zrezygnował dotychczasowy szef jednostki Sławomir Rzymowski. W następstwie burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zarządził, by tymczasowo obowiązki dyrektora objął Jarosław Piekarski, zatrudniony w zakładzie na stanowisku administratora budynków. 1 marca ogłoszony został natomiast konkurs na nowego dyrektora ZGL, a dwa tygodnie później otwarte zostały oferty z kandydaturami. W tym momencie dowiedzieliśmy się, kto jest zainteresowany podjęciem pracy jako szef zakładu.

Jak mówi Paweł Krasuski, wiceburmistrz Łukowa, swoje kandydatury złożyli były radny Marek Czernecki i Jarosław Piekarski - dotychczasowi pracownicy Zakładu Gospodarki Lokalowej, a także Sebastian Ignaciuk, były pracownik mediów, obecnie zatrudniony w prywatnej firmie. Co ciekawe trójka kandydatów jest miłośnikami biegania i reprezentuje Łuków na imprezach sportowych czy charytatywnych.

O tym, który z panów zdobędzie zatrudnienie na nowym stanowisku, dowiemy się najprawdopodobniej 21 marca. Wówczas zainteresowani spotkają się ze specjalną komisją, gdzie zaprezentują swoją wizję kierowania zakładem. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmie natomiast burmistrz.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE