Reklama

Biblioteka szuka specjalisty

Opublikowano:
Autor:

Biblioteka szuka specjalisty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś rehabilitantem lub fizjoterapeutą? Przeczytaj!

Gminna Biblioteka Publiczna w Wojcieszkowie realizuje projekt „Nie ulegaj frustracji, korzystaj z kultury i rehabilitacji”. W związku z tym poszukuje uprawnionego do tego rehabilitanta/fizjoterapeuty.
Będzie on odpowiedzialny za poprawę sprawności ruchowej i kondycji fizycznej 15 mieszkańców gminy Wojcieszków w wieku 50+. Rehabilitacja/fizjoterapia ma objąć 60 godzin zajęć indywidualnych i 8 godzin zajęć grupowych (wzmocnienie mięśni stabilizujących kręgosłup oraz poprawa jego elastyczności i ruchomości, zwiększenie ruchomości stawów kolanowych, biodrowych i ramiennych). Usługa powinna zostać wykonana od 30 sierpnia do 31 października w Wojcieszkowie. Oferent winien zapewnić leżankę.
Oferta musi zawierać: pełną nazwę oferenta, jego adres, numer telefonu, adres e- mail, cenę oferty brutto oraz informację o wykształceniu i doświadczeniu rehabilitanta/fizjoterapeuty. Dokument powinien być złożony na specjalnym formularzu ofertowym i podpisany. Oferty należy przesłać do dnia 28 sierpnia na adres: gbpwojcieszkow@o2.pl bądź zapakować w nieprzejrzystą, zaklejoną kopertę zaadresowaną na adres: Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kościelna 36, 21-411 Wojcieszków, oznakowawszy ją: OFERTA W ODPOWIEDZI NA ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT nr 1/2019. NIE OTWIERAĆ PRZED DNIEM 28.08.2019 GODZ. 13:00. Ocena ofert zostanie dokonana 28 sierpnia.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 25 755-41-22.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE