Reklama

Będzie nowa obsługa petentów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Będzie nowa obsługa petentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku tygodni w budynku Starostwa Powiatowego w Łukowie trwa remont pomieszczeń na parterze. Co pojawi się w tym miejscu?

Samorząd powiatowy już wkrótce zyska nowe miejsce do przyjmowania interesantów. Na parterze budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Piłsudskiego 17 trwa remont części pomieszczeń. Zarząd Powiatu zadecydował, aby poprawić jakość obsługi interesanta, który już wkrótce będzie mógł załatwić wiele spraw przy jednym okienku.

- Do nowego budynku (przy ul. Piłsudskiego 29 - przyp. red.) przeniesiony został Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Po tym przeniesiono część Wydziału Komunikacji do lokum pod PODGIKu, a następnie na parterze budynku przy ul. Piłsudskiego 17 wykonano generalny remont. Już wkrótce znajdować się tam będzie kancelaria starostwa - mówi Michał Zarzycki, Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Starostwa Powiatowego w Łukowie.

W nowym miejscu, przy czterech okienkach przyjmowani będą interesanci, również ci pragnący załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji. Mieszkańcy będą mogli złożyć w oknie odpowiednie pisma, również adresowane do poszczególnych wydziałów. Nowy punkt będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych, zniknie też konieczność wchodzenia wąskimi schodami na drugie piętro, gdzie mieszczą się wydziały Starostwa Powiatowego.

- Zamontowany zostanie
też system kolejkowy, ułatwiający organizację stanowisk obsługi klienta. Każdy z interesantów, chcący załatwić sprawę w urzędzie, otrzyma odpowiedni numerek, który skieruje go do konkretnego okienka - dodaje Michał Zarzycki.

Nowe miejsce obsługi interesantów starostwa ma być gotowe na koniec lipca. Jak powiedział naszej redakcji Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego, łączny koszt zmian (łącznie z przenosinami do budynku po dawnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej) to około 50 tys. złotych.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE