Reklama

Babski Kabaret „Old Spice Girls" w ŁOK

Opublikowano:
Autor:

Babski Kabaret „Old Spice Girls" w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 21 stycznia sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury z okazji Dnia Babci i Dziadka wystąpił Babski Kabaret ?Old Spice Girls".

Na łukowskiej scenie w rolach głównych wystąpili: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Lidia Stanisławska - znana piosenkarka i dziennikarka, współpracowała i występowała z kabaretem Pod Egidą. Emilia Krakowska - pamiętna Jagna Pacześ, żona Boryny z serialu „Chłopi", grała na scenie Teatru TV. Barbara Wrzesińska - znana z telewizyjnych kabaretów Olgi Lipińskiej.

Podczas koncertu w Łukowskim Ośrodku Kultury usłyszeliśmy piosenki, skecze, anegdoty oraz żarty. Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewnił spektakl kabaretowy „Old Spice Girls", czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również się nie nudzili. Program kabaretowy pełen był zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji. Obfitował w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju.

Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek"), Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego) oraz Mariana Hemara (autora wierszy lirycznych, satyr, fraszek i parodii).Dwugodzinny program był znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru. Nawiązywał do tradycji klasycznego literackiego kabaretu. Skecz i monolog przeplatany był piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną ale zawsze można było usłyszeć dobrą puentę.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE