Reklama

ARiMR przypomina: złóż oświadczenie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ARiMR

ARiMR przypomina: złóż oświadczenie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko dwa dni mają rolnicy na złożenie oświadczenia związanego z przyznaniem płatności bezpośrednich. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zachęca do złożenia dokumentów.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje iż tylko do 14 marca rolnicy mogą składać „Oświadczenie potwierdzające brak zmian w 2018 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017”.

Dokument może złożyć jedynie rolnik, który we wniosku o przyznanie płatności na 2017 r. deklarował powierzchnię gruntów ornych mniejszą niż 10 ha i ubiegał się wyłącznie o: jednolitą płatność obszarową, płatność za zazielenienie, płatność dodatkową, płatność związaną do powierzchni uprawy chmielu, płatność do owiec, płatność do kóz, płatność niezwiązaną do tytoniu; dopłatę dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi (tzw. ONW); wypłatę pomocy na zalesianie (PROW 2007-2013); premię pielęgnacyjną i premię zalesieniową (PROW 2014-2020).

Oświadczenie ma formę papierową i musi być złożone osobiście lub poprzez osobę trzecią DO 14 MARCA w Biurze Powiatowym ARiMR. Możliwe jest też wysłanie oświadczenia drogą pocztową - za datę wpływu do Agencji uznaję się datę stempla pocztowego. Oświadczenia złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Powiatowe Biuro ARiMR w Łukowie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE