Reklama

Andżelika Młynarczyk i Oliwia Markiewicz z nowymi rekordami życiowymi

Opublikowano:
Autor:

Andżelika Młynarczyk i Oliwia Markiewicz z nowymi rekordami życiowymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zawodniczki ŁKS Orlęta Łuków zajęły kolejno 1 i 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Rady Wojewódzkiej Ludowych Zespołów Sportowych w podnoszeniu ciężarów. Zmagania miały miejsce w Biłgoraju 7 i 8 lutego.

Wśród 90 startujących osób 6 osób reprezentowało ŁKS Orlęta Łuków i jeden zawodnik Olimpijczyka Łuków. Angelika i  Oliwia wystartowały w kategorii wiekowej do 15 lat w najlżejszej kategorii wagowej do 45 kg. Obie ustanowiły nowe rekordy życiowe. W kat. 49 kg chłopców do lat 15 wystąpił Błażej Borkowski, który w dwubój z wynikiem 61 kg ustanowił także rekord życiowy i zajął 2 m.


Kat. 61 kg juniorów do lat 20 wystąpiło dwóch zawodników z Łukowa- Mateusz Kucharzak ( 3m.) i Norbert Wasak (4 m.) W imprezie wystąpił jeszcze najlepszy zawodnik Orląt, dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów Łukasz Ławecki, który startując poza konkursem wyrwał 130 kg i podrzucił 160. Z Olimpijczyka Łuków wystąpił Piotr Zachoszcz, który wśród młodzików w kat. 45 kg zajął 5 m.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE