Reklama

Ależ finisz! Zagłosuj w plebiscycie Człowieka Roku!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Ależ finisz! Zagłosuj w plebiscycie Człowieka Roku! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami ostatnie dni głosowania w plebiscycie "Człowiek Roku 2017" tygodnika Wspólnota Łukowska oraz portalu Łuków24.pl.

Ponad 2600 głosów oddano na chwilę obecną w plebiscycie „Człowiek Roku 2017” organizowanego przez tygodnik Wspólnota Łukowska oraz portal Łuków24.pl. O wyjątkowy tytuł i statuetkę rywalizuje 10 osób z całego powiatu łukowskiego. Są to: Iwona Adamska, Agnieszka Bryła, Janusz Niedziółka, Piotr Płudowski, Beata Skwarek, Katarzyna Sujka, Dariusz Szustek, Anna Tymińska, Ewa Urbanek i Rafał Zdunek.

Zobacz też: Kandydaci na Człowieka Roku 2017

Na kilkadziesiąt godzin przed końcem głosowania, najbliższy zwycięstwa jest Janusz Niedziółka, wykładowca akademicki i nauczyciel przedmiotów wojskowych w Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym. Na swoim koncie posiada on aż 528 głosów i od dłuższego czasu widnieje w czołówce plebiscytu. Za Niedziółką na podium plasują się jeszcze pracownica Urzędu Gminy w Krzywdzie i prezes Spółdzielni Socjalnej "Promyk Nadziei" Beata Skwarek z 449 głosami na koncie oraz Piotr Płudowski, nauczyciel, przedsiębiorca i radny Miasta Łuków, który na chwilę obecną uzyskał 436 głosów.

Ostatnie dni głosowania pokazują jednak, że powyższa trójka nie może być pewna zwycięstwa. Do „gry” zauważalnie włączył się burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, osiągając w tym momencie wynik 279 głosów. O tytuł Człowieka Roku aktywnie walczą wciąż Agnieszka Bryła (252 głosy) i Katarzyna Sujka (247 głosów), choć nie należy lekceważyć także pozostałych uczestników zabawy. Jak pokazuje doświadczenie z ubiegłych lat, w ostatnich dniach plebiscytu do redakcji Wspólnoty Łukowskiej i drogą smsową trafiało nawet kilkaset głosów na jednego kandydata. Kandydaci: Iwona Adamska, Anna Tymińska, Ewa Urbanek i Rafał Zdunek wciąż mogą wygrać plebiscyt.

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania z piątku 23 lutego:

  • Iwona Adamska - 131 głosów
  • Agnieszka Bryła - 252 głosy
  • Janusz Niedziółka - 528 głosów
  • Piotr Płudowski - 436 głosów
  • Beata Skwarek - 449 głosów
  • Katarzyna Sujka - 247 głosów
  • Dariusz Szustek - 279 głosów
  • Anna Tymińska - 127 głosów
  • Ewa Urbanek - 26 głosów
  • Rafał Zdunek - 148 głosów

UWAGA!

Głosowanie trwa do środy 28 lutego 2018 r. do godz. 23.59.
Aby oddać głos na wybranego Kandydata należy wysłać SMS na numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS to 2,46 zł z VAT). Głosujący mogą też dostarczyć wypełniony kupon do Redakcji przy ul. Kwiatkowskiego 5. Głosujący mogą wysyłać wiele SMS-ów i kuponów na swojego Kandydata. Pamiętajmy jednak, że o wliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby Redakcji w regulaminowym terminie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE