Reklama

Reklama

5 milionów dofinansowania na wyposażenie SOR

Opublikowano: śr, 18 paź 2017 17:57
Autor:

5 milionów dofinansowania na wyposażenie SOR - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski szpital złożył wniosek o dofinansowanie wyposażenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i je uzyskał. Wiadomość pojawiła się na stronie szpitala dziś.

Reklama

Łukowski szpital czekają duże zmiany, w tym rozbudowa o nowe skrzydło, budowa lądowiska na dachu. Władze szpitala swoje plany chcą sfinansować za pomocą zaciągniętego kredytu. Część funduszy ma także pochodzić ze środków unijnych.  

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie złożył wniosek o nazwie „Wyposażenie SOR w SP ZOZ w Łukowie istotnym elementem poprawy działania systemu ratownictwa medycznego w Powiecie Łukowskim” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia, Działanie 9.1 „Infrastruktura ratownictwa medycznego”. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 5 964 660 złotych, natomiast  kwota dofinansowania to 5 069 961 złotych.  

Wniosek łukowskiego szpitala znalazł się na 50. miejscu na 62 zakwalifikowane do dofinansowania. W puli środków do wykorzystania znajdują się 194 mln. Dofinansowanie otrzymał m.in. projekt Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.