ZS nr 2 na podium

Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

ZS nr 2 na podium - Zdjęcie główne

SportW Parczewie odbył się finał rejonu w piłce nożnej chłopców. Najlepsi okazali się uczniowie ZSP z Radzynia Podlaskiego, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja ZS nr 2 w Łukowie.

Zwycięzcy w nagrodę otrzymali puchar Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie oraz wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich. Natomiast zespół Roberta Netczuka zajął trzecie miejsce. Reprezentacja ZS 2 w Łukowie rozpoczęła zmagania od porażki 1:2 (1:1) z późniejszymi mistrzami. W kolejnym boju łukowianie ulegli aż 1:6 (0:1) bialczanom, a następnie zanotowali dwie wygrane - 3:0 (0:0) z ZS Małaszewicze oraz 5:2 (2:0) z ZSP Parczew.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Adrian Siemieniuk. Uczeń II LO w Białej Podlaskiej, a zarazem zawodnik Orląt Łuków zdobył 10 goli.

Piłkarze Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie wystąpili w składzie: Piotr Bańkowski, Konrad Filipek, Jarosław Jodełka, Mateusz Kąkol, Hubert Kruk, Jakub Kryczka, Piotr Łukasiak, Dawid Makuła, Norbert Niewęgłowski, Bartosz Osiak, Kamil Świętochowski, Jakub Tomasik.