Zapaśniczki ze Stoczka z medalami Mistrzostw Polski

Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zapaśniczki ze Stoczka z medalami Mistrzostw Polski - Zdjęcie główne

SportJolanta Świeczak i Martyna Gryczka z GKS Armaty Stoczek Łukowski wywalczyły brązowe medale na Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach. Zawody rozegrano w sobotę 12 maja na obiektach AWF w Warszawie.

Dwie zapaśniczki z GKS Armaty Stoczek Łukowski wystartowały w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się 12 maja w Warszawie. Jolanta Świeczak rywalizująca w kategorii 53 kg wywalczyła brązowy medal, podobnie jak jej klubowa koleżanka Martyna Gryczka startująca w kategorii 62 kg.

W Mistrzostwach wystartowali też Maria Świeczak i Maciej Romanowski - zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy klubu ze Stoczka. Reprezentanci odpowiednio Cement Gryf Chełm oraz AZS-AWF Warszawa wywalczyli srebrne medale na imprezie. Maria startowała w kat. 57 kg, a Maciej walczył w stylu klasycznym w kategorii wagowej 97 kg.

Trenerem zawodników ze Stoczka Łukowskiego jest Ryszard Wałachowski.