Zapaśniczki na podium

Autor:

Zapaśniczki na podium - Zdjęcie główne

SportZawodniczki GKS Armaty zaprezentowały swoje umiejętności podczas zawodów jakie odbyły się 5 marca w Siedlcach.

5 marca w Siedlcach odbyły się dwie imprezy zapaśnicze: Mistrzostwa Polski juniorek oraz Puchar Polski juniorek młodszych. W mistrzostwach Polski juniorek wystartowała jedna zawodniczka GKS Armaty Stoczek Łukowski Martyna Gryczka. W kategorii 59 kg zajęła 9 miejsce.

Lepszym startem cieszyły się wychowanki GKS Armaty, które obecnie uczą się w szkole mistrzostwa sportowego w Chełmie. Dziś reprezentują barwy Cement Gryf Chełm. Podczas sobotnich zawodów wywalczyły:

2 miejsce Maria Świeczak (kat 51 kg)
5 m Jolanta Świeczak (kat 51 kg)
5 m Dorota Kopyść (kat 48 kg).

W Pucharze Polski Juniorek młodszych na podium stanęły następujące zawodniczki stoczkowskich Armat: