Reklama

„Wilczy bieg” w Jacie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartosz Grabowski

„Wilczy bieg” w Jacie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 7 kilometrowa trasa z przeszkodami czekała na uczestników II edycji "Jata Race" - biegu przełajowego ścieżkami rezerwatu Jata. Na zaproszenie organizatorów tym razem odpowiedziało 110 osób.

Zasieki, błoto i 4-metrowa ściana to tylko część przeszkód, które przygotowali organizatorzy II edycji biegu przełajowego niedaleko Łukowa - „Jata Race”. W niedzielę 14 października 110 osób „podjęło wyzwanie wilka” i zjawiło się na starcie imprezy. Mieli oni do pokonania trasę o długości 7 kilometrów, na której ułożono szereg przeszkód.

Organizatorzy z klubu Crossfit Łuków tym razem zmienili trasę, aby zaskoczyć uczestników biegu. Rozstawili też do pokonania opony, 4-metrową ścianę i drabinki, by zmęczyć biegaczy. Choć spodziewali się bardziej zimnej - a tym samym błotnistej - pogody, po zakończeniu biegu wszyscy jego uczestnicy nie ukrywali zadowolenia z wydarzenia.

Przełajowy bieg wygrała Monika Osińska wśród kobiet i Rafał Golec wśród mężczyzn. Nowością był również bieg na dystansie 1 kilometra przygotowany specjalnie dla dzieci. Kolejne edycje „Jata Race” planowane są na wiosnę i jesień 2019 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE