Reklama

Wakacyjny turniej za nami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSiR Łuków

Wakacyjny turniej za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Drużyny "Lwów", "Orłów Łukowa" i "Ekipy Benego" zwyciężyły w wakacyjnym turnieju piłki nożnej, który zorganizował OSiR w Łukowie. Sportowe zmagania miały miejsce we wtorek 7 sierpnia na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4.

Do zawodów zgłosili się chłopcy z roczników 2002-2010, którzy rywalizowali w trzech grupach wiekowych. Łącznie do wakacyjnego turnieju przystąpiło 45 zawodników podzielonych na 5 drużyn.

W grupie I, zwyciężyła drużyna „Lwów”, a tytuł króla strzelców zdobył Norbert Różycki. W grupie II najlepsi okazali się piłkarze „Orłów Łukowa”, tutaj też tytuły króla strzelców zdobyło trzech zawodników: Błażej Leszczak, Przemysław Krasucki i Maciej Niebrzegowski. Drużyny z I i II grupy rozegrały spotkanie towarzyskie.

W grupie III zawody wygrała „Ekipa Benego”, która pokonała drużyny „Słoń na pasach” i „Królowie Gór”. Tytuł Króla Strzelców w tej grupie wywalczył Oliwier Ozygała (9 bramek) z drużyny „Ekipa Benego”.

W trakcie wakacyjnego turnieju OSiR padło 50 bramek. Zwycięskie drużyny z każdej kategorii otrzymały za I miejsce puchar, dyplom i nagrodę, a za zajęcie niższego miejsca na podium dyplom i nagrodę. Rozgrywki sędziował Andrzej Zarzycki.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE