Reklama

Turniej o puchar wójta rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor:

Turniej o puchar wójta rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wczoraj 11 drużyn walczyło o puchar wójta gminy Łuków. W VI Halowym Turnieju Piłki Nożnej walczyły drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łukowie spotkało się 7 drużyn walczących w kategorii szkół podstawowych i 4 w kategorii gimnazjów. Najlepszą drużyną wśród młodszych zawodników okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu.

Po rozgrywkach klasyfikacja prezentowała się następująco:

1. SP Dąbie

2. SP Strzyżew

3. SP Zalesie

4. SP Czerśl

5. SP Gręzówka

6. SP Świdry

7. SP Gołaszyn.

Królem strzelców, z liczbą 11 bramek, został uczeń ze Strzyżewa Mateusz Ponikowski. Najlepszym zawodnikiem został Mariusz Sadło z Dąbia. W składzie zwycięskiej drużyny z SP Dąbie wystąpili: Damian Czubaszek, Dawid Rybka, Bartek Borek, Damian Pytlak, Dawid Romańczyk, Adrian Sadło, Mariusz Sadło i Paweł Sadło. Opiekunem drużyny była Iwona Pudło.

Wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się drużyna z Krynki, która nie straciła żadnej bramki. Tu klasyfikacja prezentuje się następująco:

1. Krynka

2. Zalesie

3. Gręzówka

4. Gołąbki.

Wśród zawodników starszej kategorii tytuł króla strzelców uzyskał Marek Sawicki z Krynki, który strzelił 4 bramki. Najlepszym piłkarzem turnieju został Radosław Osiak z Zalesia. W drużynie z Krynki wystąpili: Aleksander Jurek, Marek Sawicki, Patryk Konstanty, Rafał Rola, Kacper Chruściel, Tomasz Stelmach, Hubert Niedziółka i Mateusz Walczak. Opiekunem zespołu był Jacek Ksieniewicz.

Nagrody, puchary i dyplomy wręczyli zawodnikom sekretarz gminy Łuków Janusz Jezierski oraz dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego w Łukowie Bogdan Wiącek.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE