Reklama

Reklama

Trzy złota, srebro i brąz dla podopiecznych Roberta Dołęgi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W imprezie wzięły udział zawodniczki i zawodnicy Orląt Łuków i Olimpijczyka Łuków.

Reklama

W Piotrowicach koło Lublina od 12 do 13 września odbyły się Mistrzostwa Lubelszczyzny do lat 17, połączone z Memoriałem Wacława Czuraka i Pucharem Starosty Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów.  W imprezie wzięły udział zawodniczki i zawodnicy dwóch łukowskich klubów: Orląt Łuków i Olimpijczyka Łuków.

Młodzież wywalczyła 3 złote medale, srebrny i brązowy. Najlepiej zaprezentowała się 13-letnia Andżelika Młynarczyk (Orlęta), która zwyciężając w swojej kategorii wagowej do 49 kg, została także najlepszą młodziczką zawodów. 

Tuż za nią uplasowała się 14-letnia wychowanka Olimpijczyka Julia Linkiewicz, która zwyciężyła w kat. do 64 kg. Trzecie złoto wywalczyła Oliwia Markiewicz (Orlęta), która była najlepsza w najlżejszej kat. wagowej 45 kg.

 

Srebro dla Orląt Łuków wywalczył Błażej Borkowski startujący również do 45 kg. Zaś brązowy krążek w kat. wyższej do 49 kg zdobył Piotr Zachoszcz (Olimpijczyk).

 

Wszyscy młodzi sportowcy są członkami kadry województwa lubelskiego młodzików, a Julia Linkiewicz znajduje się w kadrze Polski U15. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE