To się wydarzyło naprawdę. Olimpijczyk potęgą w kraju!

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

To się wydarzyło naprawdę. Olimpijczyk potęgą w kraju! - Zdjęcie główne

SportWczoraj podczas finałów 39. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Śląskie 2023 swoje występy zakończyły panie. W zestawieniu najlepszych klubów w pierwszej "czwórce" znalazły się aż trzy zespoły z naszego województwa.

W klasyfikacji zawodniczek wg tabeli Sinclair'a na trzecim miejscu uplasowała się reprezentantka Olimpijczyka Łuków Andżelika Młynarczyk. Lubelszczyzna wywalczyła pierwsze miejsce w klasyfikacji województwa.

Co więcej, łukowski klub prowadzony przez Roberta Dołęgę uplasował się na drugim miejscu w kraju. Na to złożyły się: złoty medal Młynarczyk, brązowy Julii Linkiewicz, czwarta pozycja Oliwii Markiewicz oraz piąta Patrycji Domańskiej.