Reklama

Tatrzański obóz AR-TIGu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KS AR-TIG Huta Dąbrowa

Tatrzański obóz AR-TIGu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piłkarski obóz w Zakopanem mają za sobą piłkarze z Huty Dąbrowej. Oprócz zajęć odbywających się w zimowej aurze, zawodnicy trenowali na najwyżej położonym boisku w Polsce.

Cztery dni trwał obóz przygotowawczy piłkarzy AR-TIG Huta Dąbrowa. Piłkarze drużyny z powiatu łukowskiego między 1 a 4 marca przebywali w Zakopanem, gdzie przygotowywali się do wiosennej rundy bialskiej A-klasy.

- Zawodnicy te kilka dni spędzili bardzo intensywnie. Jazda na nartach na stoku na Harendzie, jednym z najtrudniejszych w Polsce, czy na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tatrzańskiej oraz wędrówki po górskich szlakach m.in. na Czarny Staw pod Rysami były uzupełnieniem typowych piłkarskich zajęć prowadzonych na boisku Plato COS Zakopane - mówi prezes klubu Grzegorz Osial.

Na najwyżej położonym pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Polsce (928 m n.p.m. - przyp. red.) zawodnicy z gminy Krzywda rozegrali dwa spotkania kontrolne z podhalańskimi drużynami: B-klasowym Muraniem Jurgów, który pokonali 9:3 oraz A-klasowym Zawratem Bukowina Tatrzańska, któremu ulegli 2: 4.

- Spotkania przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, Nasz klub otrzymał zaproszenie na Podhale w lato. Wyjazd został dofinansowany przez Wójta Gminy Krzywda, który pokrył część kosztów wyżywienia oraz wynajmu obiektów sportowych - dodaje G. Osial.

Bialska A-klasa rozgrywki wznowi w weekend 7-8 kwietnia. Rywalem piłkarzy z Huty Dąbrowy będzie ekipa Start Gózd.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE