Reklama

Sztangiści przygotowują się do sezonu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowscy sztangiści z Iliją Ilinem.

Sztangiści przygotowują się do sezonu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zima to dla wielu nie czas na odpoczynek, a na wzmożone treningi. Do kolejnego sezonu przygotowują się sztangiści z łukowskich Orląt.

Nad formą pracują zawodnicy łukowskich Orląt. Dla sztangistów ten sezon jest wyjątkowy, gdyż po wygraniu I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski, nasi sportowcy zaprezentują się w najwyższej klasie rozgrywek, czyli Ekstraklasie. Zmierzą się z najlepszymi zespołami w Polsce.

By forma naszych zawodników nie spadła, wyjeżdżają na obozy sportowe. Marcin Izdebski i Bartosz Boncik już od 31 stycznia przebywają w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo" we Władysławowie. Będą tam do 13 lutego. To tu swoje zgrupowanie ma kadra narodowa juniorów młodszych i młodzików. W tym samym miejscu trenuje kadra olimpijska Kazachstanu z ich największą gwiazdą Ilją Ilinem - dwukrotnym mistrzem olimpijskim, który od 10 lat nie przegrał zawodów. 

Ci, którzy nie wyjechali do Władysławowa, będą się przygotowywali w Piotrowicach. Siedmiu zawodników pojedzie na obóz kadry juniorów województwa lubelskiego. Pozostali zaś dwa razy dziennie będą trenować w siłowni Gimnazjum nr 2 w Łukowie, gdzie na co dzień ćwiczą ciężarowcy ŁKS "Orlęta".


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE