Reklama

Szachowa jesień w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Szachowa jesień w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Stowarzyszenie szachistów \"Szachpol\" oraz Lubelski Związek Szachowy organizują III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ziemi Łukowskiej. Trwać on będzie aż trzy miesiące.

W ramach festiwalu zorganizowanych zostanie osiem imprez. Odbywały się one będą w różne dni, począwszy od 9 września aż do 11 listopada. Pierwsza odsłona imprezy będzie miała miejsce już dziś i portwa do niedzieli. W budynku Medycznego Studium Zawodowego przy ul. Kryńskiego odbędą się X Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szachach rocznika 2006-2008, w których wystartuje 90 zawodników.

We wrześniu szachistów czekają jeszcze zawody w ramach Letnich Mistrzostw Miasta Łuków w szachach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Odbędą się one w środę 21 września.

Październik przyniesie kolejne rywalizacje. Rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w szachach do lat 7, 9, 11, 13, 15 i 17 (7-9 października) oraz pozostałe zawody mistrzowskie. Będą to: Międzywojewódzkie Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w szachach (do lat 9, 11, 13) oraz Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w szachach szybkich i klasycznych zaplanowane między 16 i 22 października.

Natomiast w listopadzie organizatorzy planują organizację Mistrzostw Szkół Powiatu Łukowskiego i turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości.

Patronat medialny nad Festiwalem Szachowym objął portal Łuków24.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE