Sukces Tomasza Zawiślańskiego

Autor: | Zdjęcie: Paweł Głowacki

Sukces Tomasza Zawiślańskiego - Zdjęcie główne

SportPodopieczny Pawła Głowackiego zajął I miejsce w ogólnopolskim turnieju. To już drugi złoty medal zawodnika z Łukowa.

W niedzielę w Piasecznie Tomasz Zawiślański zdobył złoty medal na V Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin MAZOVIA CUP. W zawodach wzięło udział około 400 zawodników z całej Polski. To jednak reprezentant Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin \"MAWASHI\" okazał się najlepszy.

Tomasz Zawiślański - podopieczny Sensei Pawła Głowackiego, zdobył I miejsce w kategorii Full Contact - 80 kg. To już drugi złoty medal zawodnika z Łukowa. Wcześniej triumfował podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego.