Piotrowska mistrzynią. Stosio, Gryczon, Kamola ze srebrem. Armaty najlepsze!

Autor:

Piotrowska mistrzynią. Stosio, Gryczon, Kamola ze srebrem. Armaty najlepsze! - Zdjęcie główne

Sport Bardzo dobry występ podczas mistrzostw Polski zrzeszenia klubów LZS zanotowały przedstawicielki Armat Stoczek Łukowski.

Podopieczne Ryszarda Wałachowskiego sięgnęły po cztery medale. Wszystkie zawodniczki dotarły do finałów w swoich kategoriach wagowych. Z mistrzostwa cieszyła się Urszula Piotrowska, która w najważniejszym starciu zdecydowanie wygrała i z Chęcin wróciła z tytułem najlepszej w kraju.

W kat. 59 kg Anna Kamola uległa w decydującej walce zawodniczce z Lublina i musiała zadowolić się srebrem. W kat 62 kg Katarzyna Stosio przegrała walkę finałową z zawodniczką z Łodzi i również zdobyła srebro.W kat. 65 Kg Karolina Gryczon w najważniejszej walce uległa zawodniczce z Chęcin i została wicemistrzynią Polski.

W klasyfikacji drużynowej zdecydowanie wygrały Armaty Stoczek Łukowski, przed WLKS-em Siedlce i Zniczem Chęciny.