Pierwsze miejsce Przemka

Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Pierwsze miejsce Przemka - Zdjęcie główne

SportPrzemysław Bartoń reprezentujący K.O. Fight Club Łuków wchodzący w skład Klubu Olimpijczyka w Łukowie wywalczył pierwsze miejsce na zawodach sztuk walki w Lublinie. Zawodnik zdobył złoty medal w formule walki K-1.

Jak informuje Jacek Kęzik z Klubu Olimpijczyka, jego podopieczny rywalizował w kategorii wagowej 67 kg i w formule walki K-1. Zawodnik zdominował rywali i zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii. Trenerem Przemysława Bartonia, oprócz Jacka Kęzika jest też Timur Ferzauli.

Zawody, na których triumfował łukowianin to Mistrzostwa Lubelszczyzny ALMMA (Amatorskiej Ligi MMA). W mistrzostwach tych rywalizowało blisko 200 osób reprezentujących kluby z całej Lubelszczyzny i nie tylko. Potyczki toczyły się w niedzielę 24 marca w Lublinie na obiektach miejscowego Uniwersytetu Przyrodniczego. Walki toczono w trzech formułach: BJJ, MMA oraz K-1.