Orlęta - Red Sielczyk. Deszcz zrobił psikusa

Autor:

Orlęta - Red Sielczyk. Deszcz zrobił psikusa - Zdjęcie główne

SportPiłkarze z Łukowa i Sielczyka nie dokończyli spotkania.

Do przerwy było 1:1. Gospodarze prowadzili po centrze z rzutu rożnego piątkowego jubilata Rafała Jaworskiego. Piłkę do siatki skierował Mikołaj Szymecki. Beniaminek Klasy Okręgowej wyrównał po zagraniu Bartłomieja Pastuszewskiego do Pawła Zabielskiego, który pokonał Aleksandra Żmudę.

Pogoda pozwoliła rozegrać jedną połowę. Rzęsisty deszcz uniemożliwił dokończenia spotkania. Wkrótce powinniśmy poznać dokładny termin drugiej części spotkania.

Orlęta Łuków - Red Sielczyk 1:1
Bramki: Szymecki 20' - Zabielski 33'.
Orlęta: Żmuda - Sierociuk, Jaworski, Chojniak, Dajos, Jakimiński, Grzelak, Szymecki, Siwiec, Kwiatkowski, Młynarczyk (44' Kąkol)
Red Sielczyk: Błaszko - Rombek, M. Dorosz, Skurski, Kowalczyk, Stelmaszuk, Błędowski, Maliszewski, Zabielski, Pastuszewski, J. Dorosz.