Orlęta bardzo blisko dna...

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Orlęta bardzo blisko dna... - Zdjęcie główne

Sport Łukowianie przegrali ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Podopieczni Macieja Sygi ulegli 1:3 Stali Poniatowa.

Jego zespół przegrywał od 10 minuty, kiedy to Hubert Poleszak obsłużył prostopadłym podaniem Konrada Gąsiorowskiego, a ten uderzeniem po długim rogu pokonał Dawida Kuźmę. Miejscowi wyrównali w 65 minucie. Przemysław Borkowski wyprzedził rywala w środkowej strefie boiska i posłał prostopadłą piłkę do Adriana Siemienika, który minął bramkarza i dopełnił formalności. Nie minęło 120 sekund, a beniaminek ponownie prowadził. Paweł Kaczmarek zamiast uderzać zauważył Sylwestra Paradę, który trafił do pustej bramki. Doświadczony pomocnik Stali ustalił wynik zawodów, strzelając z rzutu karnego po faulu Mariusza Nurzyńskiego na Danielu Nikołaju. Kaczmarek trafił w lewy róg bramkarza Orląt, kompletnie go myląc.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.