Niemal 220 uczestników biegu z pochodniami

Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Niemal 220 uczestników biegu z pochodniami - Zdjęcie główne

SportWczoraj wieczorem ze stadionu miejskiego wyruszył X Łukowski Bieg z Pochodniami. Później wśród uczestników zostały rozlosowane nagrody.

O godzinie 20.30 ze Stadionu Miejskiego „Orlęta” wyruszył jubileuszowy, dziesiąty już Łukowski Bieg z Pochodniami. Na uczestników czekał dystans 1 km. Na trasie biegu nie zabrakło miłośników tego rodzaju sportu, a każda z osób, która zdecydowała się pobiec, miała taki sam numerek – 784. Nie była to jednak pomyłka organizatorów, a uczczenie w ten sposób 784 lat istnienia naszego miasta.

Finał wieczornego spotkania miał miejsce w łukowskim amfiteatrze. To tu wśród uczestników biegu zostały rozlosowane nagrody, które ufundowali sponsorzy. Główną nagrodę, czyli rower, wygrała kręcąca kilometry dla Rowerowego Łukowa Agata Suchodolska.

Nad organizacją biegu czuwał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.