Megasensacja wisiała w powietrzu!

Autor: | Zdjęcie: Łukasz Kurowski

Megasensacja wisiała w powietrzu! - Zdjęcie główne

SportOrlęta Łuków po bramkach w końcówce zremisowały z Łazami na otwarcie sezonu.

Dziś pierwsza kolejka piłkarskiej okręgówki. Na początek fanów piłki nożnej z Łukowa czekały derby z ŁKS Łazy.

Mecz rozegrano w Łukowie. Jednak jego przebieg zaskoczył nie jednego kibica. Orlęta to spadkowicz z dużymi aspiracjami a Łazy to jedna z najlepszych drużyn okręgówki.

Niespodziewanie w 87 minucie meczu Goście prowadzili 2:0! Zapowiadało się na megasensację, tym bardziej, że to właśnie piłkarze z Łazów częściej gościli przy bramce Orląt. Jednak w 87 minucie szczęśliwie 'Orły' strzeliły bramkę kontaktową.

Po strzeleniu gola gospodarze przycisnęli i tuż przed końcowym gwizdkiem padła bramka na 2:2. Kibice na stadionie podskoczyli z radości, jednak patrząc na przebieg meczu nie byli zadowoleni z postawy piłkarzy z Łukowa. Wiele osób zaczęło wychodzić ze stadionu jeszcze prze pierwszą bramką dla Orląt.