Marek Czernecki drugi w Maratonie Szczecińskim

Autor: | Zdjęcie: Biegacze Pomagacze

Marek Czernecki drugi w Maratonie Szczecińskim - Zdjęcie główne

SportW niedzielę odbywał się II PZU Maraton Szczeciński. Na podium w swojej kategorii wiekowej stanął łukowianin - Marek Czernecki.

Radny Rady Miasta, działacz związany z Biegaczami Pomagaczami – Marek Czernecki wczoraj zajął II miejsce w Maratonie Szczecińskim. Bieg na dystansie 42 195 m, w kategorii 60+, ukończył z czasem 03:31:44.

W upalny dzień miłośnicy biegania z całej Polski, a także z Niemiec, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii czy USA stanęli na linii startu w Szczecinie. Choć do biegu zgłosiło się około 1200 biegaczy, na linii startu pojawiło się 821 osób. Pan Marek, mimo upału dał radę. To kolejny sukces mieszkańca naszego miasta.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.