Grali dla Tomasza Trybonia

Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Grali dla Tomasza Trybonia - Zdjęcie główne

SportZa nami piłkarski memoriał imienia Tomasza Trybonia. W sobotę 24 lutego spotkało się 14 drużyn z rocznika 2004 i młodszych.

16 drużyn rywalizowało w piłkarskim memoriale imienia Tomasza Trybonia, który rozegrany został w ostatnią sobotę 24 lutego. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie, spotkali się piłkarze z rocznika 2004 i młodsi, m.in. z Łukowa, Parczewa, Krzywdy, Białej Podlaskiej czy Międzyrzeca Podlaskiego.

Zwycięzcą turnieju wliczającego się w Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzieży BOZPN została drużyna AP TOP-54 I Biała Podlaska, która pokonała w finale piłkarzy Unii Krzywda. Trzecie miejsce na podium zajęli trampkarze młodsi z Orląt Łuków, którzy w meczu o brąz pokonali drugą ekipę AP TOP-54.

Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został Piotr Adamczyk z Unii Krzywda. Tytuł króla strzelców powędrował do Jakuba Łukasiewicza z AP TOP-54 I Biała Podlaska, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się reprezentujący Orlęta Łuków Jakub Mojski. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowe medale ufundowane przez AMPlus Łuków.

Turniej odwiedziły władze miasta oraz reprezentanci Bialskopodlaskiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, m.in. Witold Wójtowicz (prezes BOZPN), Zbigniew Bartnik (prezes LZPN) oraz rodzina i przyjaciele Tomasza Trybonia.

Organizatorem memoriału było Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju oraz klub AMPlus Łuków.