Reklama

Egzaminy na plus

Opublikowano: śr, 13 lut 2019 11:09
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Egzaminy na plus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport KSW Łuków - klub działający w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "Nasz Region" przy z Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie był organizatorem egzaminów na stopnie szkoleniowe według regulaminu Polskiego Związku Kickboxingu.

W pierwszym egzaminie, który został przeprowadzony w sali przy ul. Warszawskiej 24, uczestniczyły dzieci w wieku 7-12 lat. Drugiego dnia starsi zawodnicy demonstrowali swoje umiejętności w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w przy ul. Aleje Tadeusza Kościuszki 10. W obu egzaminach wzięło udział ponad 50 uczestników z całego powiatu łukowskiego. Przeprowadził go Zenon Pawlikowski - egzaminator PZKB posiadający stopień mistrzowski II DAN.

- Cieszy fakt dużego zainteresowania udziałem w egzaminie, w trakcie którego zawodnicy nie tylko podnoszą poziom swojej sprawności fizycznej i doskonalą umiejętności walki sportowej, ale także uzyskują formalne potwierdzenia nabytych umiejętności, uzyskując certyfikaty PZKB. Takie profesjonalne i perspektywiczne podejście do treningu wpływa na rozwój zawodnika i daje nowe możliwości m.in. ubieganie się o licencję niezbędną do startu w oficjalnych zawodach Polskiego Związku Kickboxingu - mówi Pawlikowski.

KSW Łuków jest klubem otwartym dla młodych ludzi lubiących ambitne wyzwania i gotowych na intensywny trening. Trener Zenon Pawlikowski kładzie nacisk nie tylko na nauczanie techniki i doskonalenie sprawności, ale przede wszystkim na kształtowanie charakteru i prawidłowych postaw życiowych. Twierdzi, że bez dyscypliny i dobrego wychowania nie można osiągnąć najwyższych celów w sporcie i w życiu. Jednak nie preferuje żadnej ideologii i filozofii, po prostu stara się wychować młodzież na wartościowych ludzi. Nowe osoby, które chciałby rozpocząć przygodę z kickboxingiem, mogą czuć się zaproszone na zajęcia do sali przy ul. Warszawskiej 24. Więcej szczegółów można dowiedzieć się bezpośrednio u szkoleniowca pod nr tel. 502 055 219.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE