Damian Kryjer brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Damian Kryjer brązowym medalistą Mistrzostw Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportBardzo dobre wiadomości doszły do nas z Raciborza. Na odbywających się w tej miejscowości Mistrzostwach Polski w zapasach, brązowy medal wywalczył Damian Kryjer z klubu UKS Zalesie.

Reprezentujący barwy UKS Zalesie Damian Kryjer i Łukasz Soćko, wzięli udział w odbywających się w miniony weekend w Raciborzu VI Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach walczyło 226 zapaśników z całej Polski. Po bardzo dobrych walkach eliminacyjnych Damian dotarł do walki o medal brązowy w której pokonał zawodnika z Kostrzyna.

Zawodnik z Zalesia przegrał w zawodach tylko walkę z finalistą mistrzostw z Granicy Gdańsk w trzeciej rundzie eliminacyjnej. Łukasz Soćko natomiast zakończył zawody na 12 miejscu.

Informację o sukcesie otrzymaliśmy od trenera Grzegorza Rychty.