Brązowe medale pań Wałachowskiego w...sumo na jego 50. urodziny (zdjęcia)

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

SportPo raz kolejny Ryszard Wałachowski udowodnił, iż ciężka praca poparta doświadczeniem trenerskim przynosi skutek. Jaki? W tym przypadku brązowe medale jego podopiecznych

Wywalczyły je przedstawicielki Armat Stoczek Łukowski podczas mistrzostw Polski juniorek i młodzieżówców w sumo. Zawodniczki Wałachowskiego sprawiły niespodziankę na jego 50. urodziny, które wypadają właśnie dzisiaj.

Zmagania odbyły się w Pyrzycach. W stawce były trzy juniorki (U-21) oraz jego zawodniczka w kategorii młodzieżowców (U-23). Juniorki stanęły na najniższym stopniu podium. Z brązowych medali cieszyły się: Urszula Piotrowska w kat. 75 kg oraz Izabela Wałachowska w kat. +75 kg. Karolina Gryczon była piąta w kat. 65 kg.

W starszej grupie Monika Borowska w kat. 50 kg sięgnęła po brąz. Nasze przedstawicielki zdobyły 24 punkty do klasyfikacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży.