Reklama

Anioły zagrają dla Alicji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Anioły zagrają dla Alicji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Alicja Skrzymowska to dziewczynka cierpiąca na nieuleczalną chorobę - Zespół Retta. Jedną z charytatywnych akcji na jej rzecz będzie turniej piłki nożnej, który zaplanowano na najbliższą sobotę 27 kwietnia.

Turniej „Rozwiń skrzydła - Przyjaciele dla Alicji” podobnie jak rok temu, także i teraz odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2. Swoje mecze rozegra osiem drużyn: Rondo, Policja Łuków, Radcy Prawni Lublin, Gmina Łuków, Przedsiębiorcy, Łukowiacy, Księża i Anioły Alicji. Dochód z wydarzenia zostanie w całości przekazany na leczenie i rehabilitację cierpiącej na Zespół Retta Alicji Skrzymowskiej, 7-letniej dziewczynki z Łukowa.

Organizatorami zawodów są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, Telewizja Master, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, a także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Retta prowadzące program „Mogę Potrafię Chcę” wykorzystujące nowoczesne technologie w komunikacji z osobami dotkniętymi tym schorzeniem. Patronat nad turniejem objął burmistrz Łukowa Piotr Płudowski, starosta Dariusz Szustek i wójt gminy Łuków Mariusz Osiak.

Podczas turnieju będzie też możliwość wylicytowania sportowych gadżetów, w tym koszulek i piłki z autografami piłkarzy Legii Warszawa. Natomiast dla dzieci przygotowano dmuchańce. Początek turnieju w sobotę 27 kwietnia o godz. 9.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE