13 medali KSW Łuków

Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski / KSW Łuków

13 medali KSW Łuków - Zdjęcie główne

SportKolejne krążki wywalczone przez zawodników KSW Łuków. Tym razem na zawodach w Piasecznie podpieczni Zenona Pawlikowskiego zdobyli 13 medali, w tym 5 złotych.

Kickboxerzy z Łukowa rywalizowali w Piasecznie 14 kwietnia i walczyli jako jedni z blisko dwustu kadetów i młodzików z kilkunastu klubów z całej Polski. 17-osobowa ekipa prowadzona przez trenera Zenona Pawlikowskiego wywalczyła 13 medali, w tym 5 złotych. Na najwyższym stopniu podium stanęli Marta Pawlikowska (kadet starszy 50 kg - pointfighting), Dorian Siekierzyński (kadet starszy 52 kg - light contact), Bartosz Prusinowski (kadet starszy 52 kg - light contact), Kewin Kozłowski (kadet starszy 42 kg - light contact) oraz Patrycja Pawlikowska (kadet młodszy - 42 kg light contact).

- Na szczególne wyróżnienie zasłużyła debiutująca w zawodach Maja Staniewicz (młodzik, 28 kg - poinfighting). Maja po dwóch efektownych zwycięstwach, w finale uległa bardziej doświadczonej zawodniczce z Piaseczna i w rezultacie zdobyła srebrny medal - mówi trener Pawlikowski.

Organizatorzy zawodów wytypowali najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i formułach. W formule light contact, wśród kadetów młodszych najlepszą zawodniczką uznano Patrycję Pawlikowską, a w kategorii kadetów starszych najlepszym zawodnikiem został Bartosz Prusinowski.