Reklama

Wokalistki z Łukowa w gronie laureatów Międzynarodowego Festiwalu Online „Złoty Klucz Wiolinowy Częstochowa 2020”

Opublikowano:
Autor:

Wokalistki z Łukowa w gronie laureatów Międzynarodowego Festiwalu Online „Złoty Klucz Wiolinowy Częstochowa 2020” - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowianki Emilia Szcześniak, Anastazja Klimiuk, Julia Stolarczyk i Marta Skurka uplasowały się na czołowych lokatach.

Festiwal „Złoty Klucz Wiolinowy Częstochowa 2020” odbywał się w lipcu. W kategorii 11-13 lat drugie miejsce zajęła Emilia Szcześniak, a w kategorii 17-19 na trzecim stopniu podium uplasowała się Anastazja Klimiuk. Ponadto pozostałe wokalistki z Łukowa - Julia Stolarczyk oraz Marta Skurka - otrzymały wyróżnienia 1 stopnia.

 

Emilia Szcześniak zakwalifikowała się również do finału konkursu Internacjonal Online Music Contest „Musicland” 2020, w którym rywalizować będą dzieci z 36 krajów.

 

Inne sukcesy dziewczynki to I miejsce na XV Ogólnopolskim Festiwalu Laureatów Festiwali Piosenki Laur 2020, III miejsce podczas XXIV Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Lipsko 2020 Online, czy znalezienie się w gronie laureatów Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Dolnośląska Nutka” Online Bielawa 2020, Zameczkowym Konkursie Piosenki „Nie dajmy się - Śpiewajmy” w Kielcach oraz na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open 2020.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE