Odbędzie się ona w niedzielę, 5 lipca w Sali Widowiskowej ŁOK. Start o godz. 10.00.
- Giełda Kolekcjonerów to cykliczna impreza, która od lat przyciąga pasjonatów różnych dziedzin kolekcjonerstwa. Uczestnicy będą mogli nie tylko kupić, sprzedać lub wymienić eksponaty, ale także podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kolekcjonerami
- Na stoiskach pojawią się m.in. znaczki pocztowe, monety i banknoty, widokówki, karty telefoniczne, medale, odznaki i ordery, stare dokumenty i listy, pamiątki wojskowe, dawne obligacje i akcje, a także zegarki, telefony, lampy, zapalniczki i wiele innych przedmiotów z minionych epok - informuje Tomasz Kanadys, instruktor ŁOK
fot. ŁOK Łuków
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.