Reklama

Reklama

Sukces recytatora Kacpra Siwiaka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁOK

Sukces recytatora Kacpra Siwiaka - Zdjęcie główne

foto ŁOK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W repertuarze Kacpra Siwiaka znalazł się fragment powieści „Sońka” Ignacego Karpowicza i wiersz „Podpalanie drzwi” Michała Książka.

Reklama

Recytator Łukowskiego Ośrodka Kultury Kacper Siwiak wystąpił w dwóch koncertach eliminacji wojewódzkich 65.OKR. 

 

W pierwszym recytował. W drugim wystąpił z monodramem „Diabeł” według prozy Ignacego Karpowicza.

 

To recytacja była dla Kacpra pomyślna. Tak uznała komisja artystyczna 65.OKR: Anna Krawczyk kierownik Pracowni Słowa - Studium Kultury Centrum Kultury w Lublinie, Michał Kurek recytator i aktor młodego pokolenia oraz Patryk Pawelec lubelski instruktor recytacji i czynny recytator. W repertuarze Kacpra Siwiaka znalazł się fragment powieści „Sońka” Ignacego Karpowicza i wiersz „Podpalanie drzwi” Michała Książka.

 

Z tym repertuarem Kacper pojedzie na centralne eliminacje 65.OKR, które odbędą się w Ostrołęce. Tym razem udało się skomponować dobry zestaw tekstów. Stanowią one spójną całość a jednocześnie mogą istnieć samodzielnie. Walorem interpretacyjnym Kacpra jest to, że potrafił bardzo świadomie zapanować nad własną emocjonalnością i cielesnością. Jego przekaz nie był tylko wykreowany… a bardzo prawdziwy!

 

Treści tekstów przez niego artykułowanych są odzwierciedleniem współczesnej nam rzeczywistości. Dobrze, że młodzi ludzie jej nie zaklinają a kontestują.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE