Reklama

Imieniny Bożeny

Opublikowano:
Autor:

Imieniny Bożeny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Bożena to niegdyś bardzo popularne imię damskie. Któż z nas nie zna kobiety o takim imieniu? Dlatego to właśnie dla tych Pań lokalne instytucje i stowarzyszenia organizują imieniny.

Zacznie się poważnie… przy „mówiącym kamieniu”. Organizatorzy zapraszają wszystkich na spotkanie w parku miejskim, w miejscu upamiętnienia osoby Bożeny Elżbiety Kurowskiej. Łukowianka urodzona 21 sierpnia 1937 roku dała się poznać jako wspaniała aktorka filmowa i teatralna. Znana jest m.in. z filmów: „Zamach”, „Lotna”, „Na białym szlaku”, „Kryptonim Nektar”, „Barbara i Jan”, „Wystrzał” czy „Dama”. Aktorka zmarła tragicznie 16 września 1969 roku, w wieku 32 lat, podczas występu na scenie Teatru Klasycznego w Warszawie. Uroczystości w parku miejskim rozpoczną się o godzinie 17.00.  

W imieniny, 13 marca,  nie może zabraknąć miło spędzonego czasu. Dlatego o godzinie 18.00 w Pubie Szafa na wszystkie Bożeny i ich towarzyszy czekać będzie niespodzianka. Nie zabraknie także specjalnego wykonania serenady.

Na imieniny Bożeny zapraszają: Łukowski Ośrodek Kultury, Towarzystwo Fruwającej Muchy, Club Weteranów Szos, Szafa Pub, Kwiaciarnia „Ale Kwiatki” oraz „Kwiaty i Graty”.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE