Reklama

Reklama

Zbiórka "Gwiazdka dla Zwierzaków". 10 grudnia (sobota) przy Stokrotce na os.Klimeckiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zbiórka "Gwiazdka dla Zwierzaków". 10 grudnia (sobota) przy Stokrotce na os.Klimeckiego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Organizator zbiórki, Marta Niedziałek, serdecznie zaprasza mieszkańców osiedla Leona Klimeckiego, a także całego Łukowa, do wsparcia zwierząt przebywających w schronisku „Zwierzaki do wzięcia”, a także w Domu tymczasowym dla kotów prowadzonym przez panią Lidię Rosińską, do których trafiają zwierzęta z terenu naszego miasta.

Reklama

Zbiórka przeprowadzona w zeszłym roku wywołała duże zainteresowanie, mieszkańcy pytali, czy będzie kontynuowana w następnych latach. Ze względu na to w tym roku zostaje ona rozszerzona o pomoc dla Domu tymczasowego dla kotów, który powadzi pani Lidia Rosińska. Znajdują w nim schronienie i opiekę weterynaryjną bezdomne koty z terenu miasta. Pani Lidia poszukuje dla nich odpowiedzialnych domów, zwierzęta te poddawane są zabiegom sterylizacji i kastracji oraz szczepione, co w dużej mierze przyczynia się do poprawy sytuacji kotów wolnożyjących z terenu miasta- pani Lidia robi to na własny koszt poświęcając przy tym swój prywatny czas.Zbiórka odbędzie się w dniu 10 grudnia 2022 roku (sobota) w godzinach od 9.00 do 15.00. Do zlokalizowanego na terenie osiedla L. Klimeckiego punktu będzie można przynosić przedmioty, które przydadzą się zwierzętom: koce i ręczniki, ale także gryzaki, drapaki czy termofory. Mile widziana jest również dobrej jakości karma dla zwierząt, żwir dla kotów, produkty weterynaryjne, smycze, akcesoria do pielęgnacji zwierząt, miski i zabawki dla psów i kotów, a także środki czystości np. Domestos, płyny uniwersalne, rękawiczki jednorazowe.Nie zbieramy kołder i poduszek ze względu na szybkie niszczenie ich przez zwierzęta. Jedynym warunkiem jest dobry stan przynoszonych przedmiotów- tak, aby nadawały się do ponownego użytku.Przekazywane przedmioty mogą być nowe lub używane. My jako mieszkańcy miasta możemy pomóc potrzebującym zwierzętom, biorąc udział w zbiórce rzeczy, które Państwu są już niepotrzebne, a mogą się im przydać. Ponowne wykorzystanie rzeczy może przynieść wymierne korzyści innym. To także element proekologicznego stylu życia. Przekazywanie niepotrzebnych już dla nas przedmiotów innym osobom, czy podmiotom  doskonale wpisuje się w tę ideę.Dary mieszkańcy będą mogli dostarczać do oznakowanego samochodu zaparkowanego przy sklepie Stokrotka na osiedlu L. Klimeckiego. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy bezdomnym zwierzętom!

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy