Reklama

Reklama

Uczniowie z Zespołu Szkół w Adamowie chcą być barmanami i kelnerami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zespó

Uczniowie z Zespołu Szkół w Adamowie chcą być barmanami i kelnerami - Zdjęcie główne

foto Zespó

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Zespół Szkół im.Gen.F.Kaminskiego w Adamowie jako jedyna placówka oświatowa w powiecie wzięła udział w projekcie

Reklama

Uczniowie Zespołu Szkół im.Gen.F.Kaminskiego w Adamowie wzięli udział w projekcie dotacyjnym "Dobry Start na rynku pracy". Projekt dobiega końca a jego uczestnicy już zdobywają kolejne zaświadczenia potwierdzające nabycie nowych umiejętności.

Uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia ,którzy uczestniczyli w 120-godzinnym kursie"Kelner-Barman" już odebrali swoje dokumenty.

Celem projektu „Dobry START na rynku pracy” jest podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Zespole Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie. Projekt ma na celu podniesienie przez uczniów kompetencji kluczowych oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zwiększających ich szanse na rynku pracy, zaktualizowania i podniesienia przez nauczycieli wiedzy w zakresie nauczania (w tym nauczania zawodu), podniesienia jakości i atrakcyjności kształcenia poprzez doposażenie pracowni szkolnych. Projekt skierowany jest do 75 uczniów i 25 nauczycieli Branżowej Szkoły I Stopnia Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie. Zadania w projekcie: -organizacja i realizacja staży zawodowych dla uczniów,

-wsparcie uczniów w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień zwiększających ich szanse na rynku pracy,

-organizacja zajęć przyczyniających się do rozwoju kompetencji kluczowych wśród uczniów,

-organizowanie i udzielenie uczniom doradztwa zawodowego oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

-aktualizowanie wiedzy przez nauczycieli,

-wyposażenie pracowni przedmiotów zawodowych.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy